Dobrý nápad na úpravu srsti

Autor: Inka <inusanka(at)seznam.cz>, Téma: Články, Vydáno dne: 16. 08. 2009

Od Inky přišel nápad či zkušenost na řešení problémů se srstí v létě:

Dobrý den, nevím, zda by Vám nevadilo dát na stránky pár slov k úpravě srsti, tedy pro mne zase novinka byť s těma obludkama už nějaký rok trávím. Rok co rok jsme se potýkali s dredy, zejména v létě, kdy byli psi denně ve vodě a prakticky stále vlhcí.

Bohouška jsem po 14ti dnech na vodě kdy měl nepřetržitě stahovák na krku nebyla schopna vyčesat, prostě velký problém. Mimi mělo za ušima úplné chuchvalce a ocas též hrozný, pod krkem jsme ho nemohli česat měsíc, takže taky katastrofa. Navíc se mu to rok od roku víc zajídá a nechce držet při česání. Kamarádka má kníračku a pochvalovala si, jakou má šikovnou paní kadeřnici, tak jsem se s ní zkusila dohodnout.

Pochopitelně že profesionálním strojkem byly uši a ocas za půl hodinky hotové a na ostatní poradila postup, který jsme vyzkoušeli a to je právě ta informace, kterou jsem objevila.

Takže: žloutkový šampón, kondicionér na mastné vlasy a fén. Naprostá bomba. Pro toho, kdo chodí na výstavy a nechává si psa upravit v salonu to není asi novinka, pro nás, co máme halamu denně plného bodláků velká pomůcka.