NOVOFUNDLANDSKÝ PES * NEWFOUNDLAND * NEUFUNDLÄNDER * NOWOFUNDLAND * TERRANOVA * NEWFOUNDLANDER * NOVOFOUNDLANDSKÝ PES
Navigace

Nepřehlédněte

Vyhledávání

NOVOFUNDLANĎAN V NOUZI
Projekt pro záchranu novofundlandských psů.
INFORMACE ZDEkynolog.cz -<br />magazín pejscích a všem co k tomu patří
Informace přehledně
TOP.ER.CZ
optimalizace PageRank.czO akcích

* Mexico, Mexico...

Vydáno dne 23. 06. 2006 (3335x)

Z minulého vodního víkendu v Pasohlávkách, všichni odjížděli rozhodnuti, že další voda MUSÍ BÝT! Dohodli jsme se, že Hartvíkovice u Dalešické přehrady je to správné místo. Netušil však nikdo z nás, že skončíme v "Mexicu" - již po týdnu bylo jisté, že do Hartvíkovic se nevejdeme, tak co s tím?

Kemp v obci Olbramkostel nám svou kapacitou a pěkným rybníkem přišel jako nejvhodnějším, ale ještě týden před akcí jsme měli obavy z dalšího "stěhování".

Naštěstí se počet zájemců zastavil na 26 psech a 59 páníčcích, čímž jsme byli zachráněni a mohli spokojeně obsadit MEXICO. Rozloha Rybníka nám umožnila vytvořit tři vhodná pracovní místa, tudíž - hurá do vody!

Nadšení a radost všech, že se opět potkávají a zase si báječně zacvičí se svými psy, se projevilo na fungující spolupráci mezi všemi - a to se musím přiznat, mě velmi potěšilo.
Díky týmové práci se většina pejsků ve výsledcích posunula hodně dopředu a řekla bych, že někteří psi předčili i očekávání svých pánečků.

Bavili jsme se velmi, proto mě těší, že kus radosti jsme i rozdali: 19ti dětem z dětského domova ve Znojmě, které si určitě dlouho budou pamatovat, jak se projely (a zmáčely) na motorovém člunu, když jsme je pro jejich potěšení svezli a jak si hladily neuvěřitelnou smečku "medvědů" a jednoho "lva" (tak totiž naše pejsky nazvaly).

Když vše zrekapituluji: v  Pasohlávkách cvičilo 9 psů v "Mexicu" cvičili 24 psi, jestli to tak půjde dál, tak mám Nerudovskou otázku pro příště: kam s námi?

Chtěla bych přidat vzkaz pro zúčastněné: díky všem, že jste přijeli, byli jste skvělí a těším se na vás příště....

Eva Rašovská[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5

Celý text | Autor: různí | Komentářů: 2 | Komentuj | počli informaci o článku kamarádoviVytisknout článek

Přátelé novofundlanďanů na Facebooku

Google

RSS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS

NOVOFUNDLANDSKÝ PES * NEWFOUNDLAND * NEUFUNDLÄNDER * NOWOFUNDLAND * TERRANOVA * NEWFOUNDLANDER * NOVOFOUNDLANDSKÝ PES