NOVOFUNDLANDSKÝ PES * NEWFOUNDLAND * NEUFUNDLÄNDER * NOWOFUNDLAND * TERRANOVA * NEWFOUNDLANDER * NOVOFOUNDLANDSKÝ PES
Navigace

Nepřehlédněte

Vyhledávání

NOVOFUNDLANĎAN V NOUZI
Projekt pro záchranu novofundlandských psů.
INFORMACE ZDEkynolog.cz -<br />magazín pejscích a všem co k tomu patří
Informace přehledně
TOP.ER.CZ
optimalizace PageRank.czČlánky

* Mimiho příhody 1.

Vydáno dne 29. 07. 2008 (2576x)

Dneska jsem si ráno na procházce tak nějak přemýšlela o našich společných 10ti letech a vzpoměla jsem si na několik krásných příhod právě z toho období "odnes a ukryj". Ta první vlastně odstartovala ten gumicuk na lednici - v neděli dopoledne jsem šla do lednice pro krásný kus krůtích prsíček k nedělnímu obědu a ejhle nic. Velké štěstí bylo, že mrzlo a tak byl pytel s bratru 2kg masa zahrabán ve sněhu a vykukoval nápis na igelitce Novák.

Tím pádem jsme zjistili že a) naše půlroční štěňátko má dost síly tu lednici i zavřít a b) odnese v tlamě klidně 2 kg. Takže jsme nastolili režim obtočená lednice a důsledné proclívání našeho miláčka vždy, když šel ven. Neuvěřitelné věci jsem mu vytáhla z huby a nebyly vidět. Co jsem mu z huby nevytáhla byla manželova peněženka s 2000 korunami, kterou si připravil na příborník a kterou Mimi nejenže vyneslo z pečlivě střežených dveří, ale i zahrabalo na zahradě tak, že jsme již nenašli. V té době pro nás ty peníze byly obrovský obnos.

Občas i něco donesl zpět - náležitě upravené. Jednou jsem vyhnala rodinu na regatu na Seč - bylo to prvního máje a já hodlala tento svátek oslavit prací. Nádherné počasí, prádlo, koberce, dveře a vše, co jsem namočila schlo a já vygruntovala náš obrovský byt a odpadla. Nějak v radosti, jak mi to šlo jsem povlékla bílé povlečení a dlouho po půlnoci odpadla.

Ráno bylo na co koukat: nějak se v noci rozpršelo, Mimi si vzpomělo, že má na zahradě schovanou kost z krávy a tak si ji vyhrabalo, OTEVŘELO (víte asi jak) si všechny čtvery bílé dvoukřídlé dveře, prošlo 10m chodbou do ložnice s krásným světloučkým čerstvě vypraným kobercem a sebe i kost uložilo na manželovu postel (bíle povlečenou). Když jsem ráno otevřela oči, radoval se že jsem už vzhůru - konečně - a můžeme si dát buřta a procházku. Neuhodila jsem ho, dala jsem mu buřta, namíchala saponát, zapla pračku a zopakovala jsem si minulý den.


Související články:
Mimiho příhody 6. Pes je jednou štěnětem... (25.07.2009)
Mimiho příhody 5. (06.02.2009)
Mimiho příhody 4. (08.12.2008)
Mimiho příhody 3. (01.09.2008)
Mimiho příhody 2. (14.08.2008)
Nová autorka na těchto stránkách (25.07.2008)

[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

Celý text | Autor: Inka | Komentářů: 2 | Komentuj | počli informaci o článku kamarádoviVytisknout článek

Přátelé novofundlanďanů na Facebooku

Google

RSS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS

NOVOFUNDLANDSKÝ PES * NEWFOUNDLAND * NEUFUNDLÄNDER * NOWOFUNDLAND * TERRANOVA * NEWFOUNDLANDER * NOVOFOUNDLANDSKÝ PES